Hirdetés
Hirdetés

Supergirl

Beágyazott videó
cover
Megosztás:
sFilm adatlap:
Év:
2026
imdb_icon értékelés:
0.0
Kategória:
Rendező:
Író:
Szereplők:
David Krumholtz (Zor-El), Jason Momoa (Lobo), Matthias Schoenaerts (Krem of the Yellow Hills), Eve Ridley (Ruthye Mary Knoll), Ferdinand Kingsley (Elias Knoll), Emily Beecham (Alura In-Ze), Alice Hewkin, Diarmaid Murtagh (Drom Baxton), David Corenswet (Superman), Milly Alcock (Kara Zor-El / Supergirl), Wil Coban (Brute)
Megtekintések:
2,756
Leírás:
Amikor egy galaktikus mércével is kegyetlen ellenség egészen váratlanul az otthonához közel sújt le, Kara Zor-El, akit sokan Supergirl néven ismernek (Milly Alcock), bár semmi kedve, társakat keres, és a szedett-vedett, össze nem illő tagokból álló társasággal káprázatos, a csillagok közé vezető kalandra indul, hogy először igazságot tegyen, azután bosszút álljon. Vagy fordítva. 06.25.

A film keresése videán Kattints ide

Hozzászólások

2026-06-27 17:55:52 - Balage19 4 Ez a TS verzió teljesen nézhető. Reméljük CinemaZsozso hamar fogja szállítani a szinkront. Előre is köszönöm a munkádat.

2026-06-27 17:13:32 - odin25 2 Ráadásul annak ellenére, hogy a Supergirl: Woman of Tomorrow képregényből készült, nagyon sok mindent megváltoztattak. A befejezést is átírták.Éppen ettől veszett el az eredeti történet egyik legfontosabb üzenete. Nekem ez így csak egy újabb felejthető képregényfilm lett.:(:(:(

2026-06-27 17:09:13 - odin25 2 Számomra ez az egész film egy látványos, de teljesen üres tucatfilm lett. A látványra mentek rá, a történet viszont semmitmondó, értelmetlen és felejthető. Olyan érzésem volt, mintha csak egy újabb felesleges képregényfilmet akarnának legyártani, ami pár hét múlva már senkinek sem marad meg. :(

2026-06-26 20:34:32 - LittleWolf 4 2 Én a superman után kicsit mertem bizakodva ,ha már azt elcsezték akkor ez talán jobb lessz,de nem! Valamiért a fő cél közönség a "z" generáció lett . A " z" ez tényleg tetszik??? És az "y" generációhoz tartozom és nekem az előzőfil és ez is mint valami nem kívánatos falat úgy csúszott le. Gratulálok a nagy rebothoz remek uton halad. Ez a film "superman" akar lenni de közben még sem. Ez a veszte.

Köszönöm szépen a feltöltést.

2026-06-25 14:06:38 - murashy 3 8 Végig beleégetve az xbet. Köszönjük.....