Hirdetés
Hirdetés

Anyai szeretet

Beágyazott videó
cover
Eredeti cím:
Dzien Matki
Megosztás:
sFilm adatlap:
sFilm
Év:
2023
Játékidő:
94 perc
imdb_icon értékelés:
5.3
Kategória:
Rendező:
Szereplők:
Jowita Budnik (Diplomat), Michal Burdan (Kid), Karol Czajkowski (Hooligan), Sebastian Dela (Teleskop), Filip Bucki (Gangster), Adrian Delikta (Maks, Nina's son), Agnieszka Grochowska (Nina Nowak), Dorota Kolak (Nina's mother), Paulina Chrusciel (Maks' adoptive mother), Jolanta Banak (Cashier in liquor store), Pawel Koslik (Maks' adoptive father), Dariusz Chojnacki (Igor), Arkadiusz Brykalski (Head of the agency), Konrad Eleryk (Tytus), Pawel Janyst (Diplomat's son), Ali Bahrudinov (Gangster), Mateusz Bernardyn (Igor's ex-wife's partner), Szymon Wróblewski (Woltomierz)
Megtekintések:
3,403
Leírás:
Nina, az egykori különleges ügynök leporolja életveszélyes képességeit, hogy kiszabadítsa elrabolt fiát, akiről még csecsemőként lemondott – bárki kerüljön is az útjába.

Ingyenes letöltés a Diabló Torrent oldalról Kattints ide
Kategória Staff Név Méret Feltöltve
subtitle
HD/HUN
green mark Mothers.Day.2023.1080p.NF.WEB-DL.DDP5.1.DV.HDR.H.265.HUN.POL-PTHD 2.07 GB 2023-05-24
10:22:45
subtitle
HD/HUN
green mark Mothers.Day.2023.720p.NF.WEB-DL.DDP5.1.H.264.HUN.POL-PTHD 1.97 GB 2023-05-24
11:37:08
subtitle
SD/HUN
green mark Mothers.Day.2023.NF.WEBRiP.HUN.XviD-SKS 1.23 GB 2023-05-24
15:23:48
subtitle
HD/HUN
green mark Mothers.Day.2023.1080p.NF.WEB-DL.DD+5.1.H.264.HuN-No1 4.11 GB 2024-11-30
21:04:11
A film keresése videán Kattints ide

Hozzászólások

2023-06-01 00:33:43 - sztiborlb0721 2 Nagyon kellemes meglepetés a lengyelektől, nekem már a Tanári hivatás is tetszett, de ez ahhoz képest is egy hipertérugrás. Az még egy kicsit darabos volt. Nagyon jók voltak az akciójelenetek, a bunyók, volt az ábrázolásukban egy szokatlan újszerűség, amit máshol még nem láttam. A főhősnő is hitelesen játszott, a főgonosz bagázs kapcsán pedig megint jelen volt az a bizonyos újszerűség, extremitás. Mintha sokat agyaltak volna a készítők, hogy olyanok legyenek, akiket máshol még nem láttunk. Ami negatív volt: sajnos a magyar filmekből jól ismerjük azt a jelenséget, hogy ugyan látszik a törekvés, az igyekezet, viszont minden erőfeszítés ellenére az egész koncepciót áthatja egy megfoghatatlan gagyi-érzet, vagy nevezzük összecsapottságnak, felületességnek. Ez itt is jelen volt(a Tanári hivatásban szintén), de nem vészes mértékben(a sztori miatt adná magát az összevetés az Elrabolvával - ekkor viszont igencsak szembeötlő, az mennyivel profibb, egyben lévőbb produkció volt). Hibái ellenére mindenkinek ajánlom, abszolút üde színfolt, akinek nem jött be a Tanári hivatás, az is adjon neki egy esélyt, ez sokkal jobb minden tekintetben. Hajrá Lengyelország, még több ilyet!